مدیریت آژانس مسافرتی

ثبت تمامی اطلاعات تور و مسافرین به همراه سیستم یکپارچه حسابداری

سفارش پروژه

نرم افزار مدیریت آژانس مسافرتی

نرم افزار مدیریت آژانس هواپیمایی ابزاری با امکانات جامع حسابداری برای پرسنل آژانس هواپیمایی فراهم می آورد و به مدیریت این امکان را میدهد تا با بکارگیری گزارشات مالی دقیق و کارآمد، امور مدیریت و برنامه ریزی تورها، هتل ها و بلیط های مجموعه را به سادگی تحت کنترل داشته و نمای دقیقی از هزینه و سود های مجموعه در هر لحظه در دسترس باشد. این نرم افزار تحت وب طراحی و پیاده سازی شده است و به مالکان نرم افزار این امکان را میدهد تا بتوانند در ساده ترین و سریع ترین صورت ممکن هم به صورت اینترانت(درون مجموعه ای) و هم با بارگذاری نرم افزار روی اینترنت به صورت کاملا برخط به تمامی اطلاعات مورد نیازشان دسترسی داشته باشند.

تعیین سطوح دسترسی به صورت کاملا پیشرفته با امکان تعیین نقش های مختلف در دسترس مدیریت قرار میگیرد. این امکان اجازه تعیین دسترسی هر نقش به فرم ها و گزارشات سیستمی را فراهم نموده و از ایجاد مشکل افشای اطلاعات محرمانه و مهم پیشگیری می نماید، همچنین هر فرد بر اساس سمت خود به ماژول های مربوطه دسترسی خواهد داشت.

تنها با وارد نمودن اطلاعات پایه ای نرم افزار شما میتوانید به ثبت قرارداد تور بپردازید. قابلیت تعریف هتل های مورد اقامت مسافرین و ثبت هر بلیط به صورت جداگانه فراهم شده است. یکی از موارد مثبت این سامانه تعریف مسافرین با دسته بندی مختلف با امکان تخصیص هزینه های متفاوت برای هر دسته میباشد. همچنین امکان تعریف کارگزار در تعریف هر تور با تخصیص هزینه های مرتبط با حق الزحمه کارگزار فراهم شده است. در نهایت هزینه و درآمد برای ثبت هر تور به سرفصل های حسابداری به صورت کاملا خودکار انتقال می یابند.

سرفصل های درآمدی و هزینه ای استاندارد در برنامه به صورت پیش فرض با عنوان سرفصل ویژه بارگذاری شده است. همچنین امکان ایجاد سرفصل جدید برای مدیریت صحیح فرآیند های مالی در نظر گرفته شده است. یکپارچگی کامل مراحل ثبت اطلاعات با ثبت فرآیند های حسابداری در سرفصل های مشخص درآمد و هزینه و تهیه گزارش های جامع حسابداری به مدیریت امکان بررسی و کنترل کامل بر ساز و کار مالی شرکت را میدهد.

ابتکار هوشمند

شرکت ابتکار هوشمند فعالیت خود را از سال 1392 با به کارگیری افراد ماهر در زمینه های مختلف آی تی و شبکه با هدف افزایش سطح فنی و کیفی تامین زیرساخت و بهبود خدمات الکترونیک، اتوماسیون و تسریع فرآیندها آغاز نموده است. حوزه اصلی فعالیت شرکت مباحث مرتبط با تامین زیرساخت و راه اندازی شبکه، تولید سخت افزار و نرم افزار در زمینه اینترنت اشیا و تولید و پیاده سازی نرم افزار های سازمانی و تحت وب را میباشد. متخصصین ما در تمامی مراحل انجام پروژه در کنار شما بوده تا با رضایت کامل به اهداف خود برسید.

استان مازندران، شهرستان بابل
شهرک صنعتی منصور کنده،
میدان صنعت

info@info-ict.com

+98 11 32073585

Your message has been sent. Thank you!