مدیریت هوشمند ساختمان

هوشمند سازی واحد های تجاری و مسکونی

سفارش پروژه

راهکار جامع مدیریت هوشمند ساختمان

سامانه جامع مدیریت هوشمند ساختمان مجموعه ابتکار هوشمند نرم افزاری با کلیه امکانات لازم برای کنترل لوازم هوشمند سازی شده منزل شما از جمله کنترل نور، کنترل دما، کنترل وضعیت پرده و بسیاری کنترل های جانبی قابل تنظیم را در اختیار شما قرار میدهد. برای بهره بری حداکثری از این راهکار جامع دو نوع کنترل دستی و کنترل از راه دور در اختیار شما خواهد بود.

  • سرویس اصلی به صورت لایه ای و در چند زیر سیستم طراحی و اجرا شده و به راحتی به صورت سرویس ویندوز راه اندازی میشود.
  • سیستم تشخیص مشکل نرم افزاری، ایجاد عدم دسترسی به سرویس، رفع عیب برای جلوگیری از بروز خطا و راه اندازی دوباره آن به صورت خوکار از امکانات منحصر به فرد این سامانه میباشد.
  • کنترل دستی لوازم امکان روشن و خاموش نمودن و تنظیم مقدار تمامی کانال های هر واحد در صورت ایجاد مشکل در سیستم را فراهم آورده است.
  • امکان کنترل از راه دور تمامی امکانات سیستم با بهره گیری از اینترنت در هر مکان و زمانی ممکن شده است.
  • امکان تعریف گنترل های جانبی، تنظیم و اجرای سناریو های مختلف را در اختیار شما قرار میدهد.

ابتکار هوشمند

شرکت ابتکار هوشمند فعالیت خود را از سال 1392 با به کارگیری افراد ماهر در زمینه های مختلف آی تی و شبکه با هدف افزایش سطح فنی و کیفی تامین زیرساخت و بهبود خدمات الکترونیک، اتوماسیون و تسریع فرآیندها آغاز نموده است. حوزه اصلی فعالیت شرکت مباحث مرتبط با تامین زیرساخت و راه اندازی شبکه، تولید سخت افزار و نرم افزار در زمینه اینترنت اشیا و تولید و پیاده سازی نرم افزار های سازمانی و تحت وب را میباشد. متخصصین ما در تمامی مراحل انجام پروژه در کنار شما بوده تا با رضایت کامل به اهداف خود برسید.

استان مازندران، شهرستان بابل
شهرک صنعتی منصور کنده،
میدان صنعت

info@info-ict.com

+98 11 32073585

Your message has been sent. Thank you!